O mně

  • Mimo lektorování u Jemného Zrození, podpory žen v těhotenství a u porodů, jsem momentálně odpočívající matka na rodičovské dovolené. Narodila jsem se v roce 1979 v Třebíči, zde také dosud žiji se zatím pětičlennou rodinou. V roce 2000 jsem porodila prvního syna Daniela. Druhorozený syn je Samuel, ten se narodil v roce 2006. Zatím poslední je dcerka Timea, která přišla na tento svět v roce 2015.
  • Vystudovala jsem sociální péči, absolvovala masérský kurz, kurz technik rebozo, lektorský kurz pro kompletní předporodní přípravu s hypnoporodem a školení na specialistu zpracovávání placenty NAZEP. Momentálně jsem studentkou psychosomatiky. Miluji přírodu a fascinuje mě její dokonalá promyšlenost, která se neskutečně odráží v každém z nás. Vnímáme-li naše těla a důvěřujeme jim, vše do sebe krásně zapadá a funguje přesně tak,  jak má.
  • Momentálně vyplňuji většinu volného času propagováním zdravého těhotenství, přirozených porodů a kontaktního rodičovství. Mým snem je, aby se v naší zemi rodily děti s úctou a respektem jak k ženě, tak k rodícímu se dítěti. Začala jsem vymýšlet, jak informace dostat mezi rodiče i mimo sociální sítě. A proto se zrodil projekt:
  • Putovní výstava CESTA MATEŘSTVÍM S ÚCTOU, RESPEKTEM A LÁSKOU
  • http//putovni-vystava7.webnode.cz